Jak mieszkamy

JK51_1

Do niedawna typowe mieszkania wyglądały podobnie. Przesądzał o tym niedobór samych mieszkań i niewiel­ki metraż. Wybór mebli był niezwykle skromny. Toteż królowały meblościanki z płyty paździerzowej, krzesła i fotele jak ze sztancy. Ściany zdobiły tanie re­produkcje. Tylko gdzieniegdzie ostały się stare, piękne kredensy, szafy, etażerki czy żyrandole.

W nowych osiedlach i podmiejskich domkach nierzadko powiększył się metraż, pojawiło się wiele udogodnień. Nowoczesne telewizory, internet, lodów­ki, pralki i sprzęt AGD w szerokim wyborze ułatwiają życie i przestały być luksusem. Mieszkamy dziś lepiej niż kiedyś  to wciąż przedmiot marzeń. Budownictwo jest jednym z motorów napędowych gospodarki. Tylko w 2012 r. oddano do użytku 153 tysiące nowych mieszkań.

z9758374Q,Takie-osiedle-powstanie-w-Eko-Parku-na-Mokotowie

Oferta meblowa jest nieograniczona, skoro w meblarstwie staliśmy się europejskim potenta­tem. Można wybierać pomiędzy bogactwem form a praktycznym skandynawskim wzorni­ctwem. Bardziej funkcjonalne stały się też nasze mieszkania – mniej zagracone, lepiej zagospodaro­wane. Własny dach nad głową sprawia, iż wyka­zujemy większą dbałość o otoczenie, estetykę.

nowoczesne-aranzacje-wnetrz-wystroj-salonu_344301

salon1

z16831537IF,Nowoczesne-male-mieszkanie---salon-z-kuchnia-

Related Posts

About The Author

Add Comment